======================




======================




======================




======================

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ & ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2015-16



Μετά την τεχνική εισήγηση των προπονητών των ακαδημιών της ομάδας μας, αλλά και την επιθυμία και την σύμφωνη γνώμη του συμβουλίου, να ενισχυθεί η αγωνιστική δραστηριότητα των αθλητών μας, με την συμμετοχή τους σε αντίστοιχα τουρνουά, ανακοινώνουμε τα προπονητικά και αγωνιστικά τμήματα των ακαδημιών μας για το αγωνιστικό έτος 2015-2016.

Προπονητικά Τμήματα
 Οι αθλητές θα προπονούνται σύμφωνα με την παρακάτω κατάταξή τους στα αντίστοιχα τμήματα και θα μπορούν να συμμετέχουν σε προπονήσεις άλλων τμημάτων, λόγω αδυναμίας συμμετοχής τους  σε συγκεκριμένες προπονήσεις, μόνο κατόπιν συννενόησης με τους προπονητές τους και τον έφορο του τμήματος.



ΕΦΗΒΙΚΟ

Προπονητής: Μανιάτης Θρασύβουλος
Έφορος: Κάβουρας Αποστόλης
Προπονήσεις:


ΤΡΙΤΗ 21:45 - 23:00

ΠΕΜΠΤΗ 21:45 - 23:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:45 - 23:00

ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ
Όλες οι προπονήσεις γίνονται στο 1ο Κλειστό Νικαίας (Σελεπίτσαρι)



Αθλητές:


ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ Δ. 1997

ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ ΧΡ. 1999

ΑΠΑΛΙΔΗΣ Δ. 1997

ΑΠΑΛΙΔΗΣ Δ. 1998

ΒΕΝΕΤΑΚΗΣ 1999

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1998

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1999

ΔΕΔΟΥΣΗΣ 1998

ΔΗΜΟΥ 1999

ΖΑΧΟΥ 1999

ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1998

ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ 1999

ΚΟΥΤΡΟΜΠΙΛΑΣ 1999

ΜΑΚΑΡΑΝΤΖΗΣ 1997

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1997

ΠΑΡΛΑΜΑΣ 1999

ΠΟΛΙΤΗΣ 1999

ΣΠΑΘΗΣ 1997

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1999

ΨΑΡΡΟΣ 1997




ΠΑΙΔΙΚΟ 

Προπονητής: Μανιάτης Θρασύβουλος
Έφορος: Κάβουρας Αποστόλης
Προπονήσεις:


ΔΕΥΤΕΡΑ 19:00 - 20:15

ΤΡΙΤΗ 19:00 - 20:30

ΤΕΤΑΡΤΗ 20:30 - 21:30

ΠΕΜΠΤΗ 17:45 - 18:45

ΣΑΒΒΑΤΟ 16:15 - 17:30
Όλες οι προπονήσεις γίνονται στο 1ο Κλειστό Νικαίας (Σελεπίτσαρι)



Αθλητές:


ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ 2000

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ 2000

ΒΕΚΡΗΣ 2001

ΕΞΑΡΧΟΣ 2002

ΘΩΜΑΙΔΗΣ 2001

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Γ. 2001

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤ. 2002

ΚΑΙΤΑΤΖΗΣ 2001

ΚΑΡΑΛΗΣ 2000

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 2000

ΚΟΧΟΥΛΟΓΛΟΥ 2001

ΜΑΧΑΙΡΑΣ 2001

ΜΕΝΕΞΗΣ 2001

ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ 2001

ΠΑΝΤΕΛΑΣ 2000

ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. 2002

ΠΟΛΙΤΗΣ 2001

ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ  2000

ΡΟΥΚΑΣ 2002

ΤΑΚΗΣ 2001

ΤΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2000





ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

Προπονητής:Τιτάκης Ιωάννης
Έφορος:Σκανδαλάκης Ιωάννης
Προπονήσεις:


ΔΕΥΤΕΡΑ15:30-16:30

ΤΡΙΤΗ15:30-16:30

ΠΕΜΠΤΗ18:45-20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ15:30-16:30
Όλες οι προπονήσεις γίνονται στο 1ο Κλειστό Νικαίας (Σελεπίτσαρι)



Αθλητές:


ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ2002

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Ν.2003

ΚΑΡΡΑΣ2002

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ2002

ΚΩΝΣΤΑΣ2002

ΜΠΟΜΠΑΡΙΔΗΣ2002

ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ2002

ΝΕΖΗΣ2003

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡ.2003

ΠΕΤΡΙΔΗΣ2002

ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ Ι.2003

ΡΕΜΑΝΤΑΣ2002

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ2002

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 2003

ΤΑΓΙΑΔΟΣ2002

ΤΣΕΡΩΝΗΣ2002

ΨΑΣ2002








ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Προπονητής:Έξαρχος Σπύρος
Έφορος:Κάβουρας Λάζαρος
Προπονήσεις:


ΤΕΤΑΡΤΗ14:30-15:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ14:30-15:30

ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00-11:15

ΚΥΡΙΑΚΗ10:00-11:15
Τετάρτη & Παρασκευή στο 1ο Κλειστό Νικαίας (Σελεπίτσαρι)
Σάββατο & Κυριακή Ανοιχτό Γήπεδο Π.Ράλλη & Κύπρου



Αθλητές:


ΓΡΙΒΑΣ2004

ΚΑΒΟΥΡΑΣ2005

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ2004

ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ2007

ΚΟΜΝΗΝΟΣ2006

ΚΟΥΤΣΟΣ 2004

ΜΕΝΕΞΗΣ2005

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ2004

ΠΕΤΟ2008

ΤΖΙΟΡΑΣ2007

ΤΣΑΡΕΣ2005

ΤΣΕΡΩΝΗΣ2005

ΧΑΤΖΙΤΖΑΙ2005





Αγωνιστικά Τμήματα
Τα αγωνιστικά τμήματα θα μεταβάλλονται στην διάρκεια της σεζόν, σύμφωνα με την ηλικία των αθλητών και τις επιλογές του προπονητικού επιτελείου, μέσω της διαρκούς αξιολόγησης των αθλητών από την συμμετοχή τους στις προπονήσεις και τους αγώνες των τμημάτων τους.



ΕΦΗΒΙΚΟΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑΝΑΕΦΗΒΙΚΟ
Προπονητής:Μανιάτης Θρασύβουλος
Έφορος:Κάβουρας Αποστόλης
Προπονήσεις:


ΤΡΙΤΗ21:45 - 23:00

ΠΕΜΠΤΗ21:45 - 23:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ21:45 - 23:00

ΣΑΒΒΑΤΟΚΑΤΟΠΙΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ
Όλες οι προπονήσεις γίνονται στο 1ο Κλειστό Νικαίας (Σελεπίτσαρι)



Αθλητές:


ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ Δ.1997

ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ ΧΡ.1999

ΑΠΑΛΙΔΗΣ Δ.1997

ΑΠΑΛΙΔΗΣ Δ.1998

ΒΕΝΕΤΑΚΗΣ1999

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ1998

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ1999

ΔΕΔΟΥΣΗΣ1998

ΔΗΜΟΥ1999

ΖΑΧΟΥ1999

ΚΑΒΟΥΡΑΣ1998

ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ1999

ΚΟΥΤΡΟΜΠΙΛΑΣ1999

ΜΑΚΑΡΑΝΤΖΗΣ1997

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ1997

ΠΑΡΛΑΜΑΣ1999

ΠΟΛΙΤΗΣ1999

ΣΠΑΘΗΣ1997

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ1999

ΨΑΡΡΟΣ1997





ΠΑΙΔΙΚΟ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ
Προπονητής: Μανιάτης Θρασύβουλος
Έφορος: Κάβουρας Αποστόλης
Αθλητές:


ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ 2000

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ 2000

ΒΕΚΡΗΣ 2001

ΘΩΜΑΙΔΗΣ 2001

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Γ. 2001

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤ. 2002

ΚΑΙΤΑΤΖΗΣ 2001

ΚΑΡΑΛΗΣ 2000

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 2000

ΜΑΧΑΙΡΑΣ 2001

ΜΕΝΕΞΗΣ 2001

ΠΑΝΤΕΛΑΣ 2000

ΠΟΛΙΤΗΣ 2001

ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ  2000

ΡΟΥΚΑΣ 2002

ΤΑΚΗΣ 2001

ΤΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2000





ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α'ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Προπονητές:Μανιάτης Θρασύβουλος / Τιτάκης Ιωάννης
Έφορος:Κάβουρας Αποστόλης / Σκανδαλάκης Ιωάννης
Αθλητές:


ΒΕΚΡΗΣ2001

ΕΞΑΡΧΟΣ2002

ΘΩΜΑΙΔΗΣ2001

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Γ.2001

ΚΑΙΤΑΤΖΗΣ2001

ΚΑΡΡΑΣ2002

ΚΟΧΟΥΛΟΓΛΟΥ2001

ΜΑΧΑΙΡΑΣ2001

ΜΕΝΕΞΗΣ2001

ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ2002

ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ2001

ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.2002

ΠΟΛΙΤΗΣ2001

ΡΟΥΚΑΣ2002

ΤΑΚΗΣ2001

ΨΑΣ2002





ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β' ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ -  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ 
Προπονητής: Τιτάκης Ιωάννης
Έφορος: Σκανδαλάκης Ιωάννης
Αθλητές:


ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡ. 2002

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Ν. 2003

ΚΑΡΡΑΣ Φ. 2002

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ Γ. 2002

ΚΩΝΣΤΑΣ Ν. 2002

ΜΠΟΜΠΑΡΙΔΗΣ Β. 2002

ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΑΘ. 2002

ΝΕΖΗΣ Π. 2003

ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. 2002

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ι. 2002

ΡΕΜΑΝΤΑΣ Β. 2002

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ Ν. 2002

ΤΑΓΙΑΔΟΣ Ι. 2002

ΤΣΕΡΩΝΗΣ Ι. 2002

ΨΑΣ Δ. 2002





ΜΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΝΙ
Προπονητής: Έξαρχος Σπύρος
Έφορος: Κάβουρας Λάζαρος
Αθλητές:


ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ 2002

ΓΡΙΒΑΣ 2004

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Ν. 2003

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 2004

ΚΟΥΤΣΟΣ 2004

ΝΕΖΗΣ 2003

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡ. 2003

ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ Ι. 2003

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 2003





ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Προπονητής: Έξαρχος Σπύρος
Έφορος: Κάβουρας Λάζαρος
Αθλητές:


ΓΡΙΒΑΣ 2004

ΚΑΒΟΥΡΑΣ 2005

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 2004

ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ 2007

ΚΟΜΝΗΝΟΣ 2006

ΚΟΥΤΣΟΣ 2004

ΜΕΝΕΞΗΣ 2005

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2004

ΠΕΤΟ 2008

ΤΖΙΟΛΑΣ 2007

ΤΣΑΡΕΣ 2005

ΤΣΕΡΩΝΗΣ 2005

ΧΑΤΖΙΖΑΙ 2005